4CZech (https://www.4czech.eu/)

Kariéra

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vypisuje konkurz na níže uvedené pozice.
Nabízíme 25 dní dovolené a další zaměstnanecké výhody ve stabilním kamarádském kolektivu.
Informace o firmě na internetových stránkách: www.nastrojecz.cz nebo na FB: https://www.facebook.com/nastroje.cz/

Víno za 10tis za doporučení nového kolegy!
Zašlete nám doporučení nového kolegy na email pithart@nastrojecz.cz. Pokud Vámi doporučený kandidát nám zašle životopis a my ho zaměstnáme, získáváte volný nákup vín u Vinařství Štěpán Maňák v hodnotě 10tis Kč s DPH z internetových cen tohoto vinařství. www.vinomanak.cz


Pracovník expedice v centrálním skladu ve Ždánicích

Firma NÁSTROJE CZ s.r.o., výrobně-obchodní společnost se sídlem v Kyjově, Riegrova 399, hledá pracovníka/pracovnici expedice do výrobního závodu ve Ždánicích v ulici Nádražní 418 (areál Šroubárny) na jednosměnný nebo dvousměnný provoz (8:00 - 17:00 hod.).

Pracovní náplň: Příjem a fyzická kontrola zboží. Kontrola dokladů, výdej zboží na základě výdejky nebo jiného dokladu. Ukládání, skladování a vydávání zboží a výrobků.

Způsob kontaktu: Životopis zasílejte do emailu v CZ jazyce, budete vyzváni po předchozí e-mailové, či telefonické domluvě na osobní pohovor. Nebo osobně v místě výkonu práce 8:00 - 17:00 hod.

Pracovně právní vztah: Pracovní poměr, plný úvazek (40 hodin týdně).

Pracovní poměr na dobu: Určitou s nástupem ihned.

Nabízená mzda (hrubá): 18.000 Kč - 30.000 Kč.

Další požadavky: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, bezúhonnost.

Kontaktní osoba:
Ladislav Dufek - vedoucí skladu
tel: +420 515 553 601
e-mail: dufek@nastrojecz.cz


Obchodní zástupce specialista pro maloobchodní prodejnu

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o., výrobce vybrušovaných vrtáků s kompletním sortimentem nářadí a nástrojů, vypisuje konkurz na pozici obchodního zástupce specialisty.

Pozice je vhodná pro zkušené prodejce, kde bude po dohodě zajištěna dostatečná odměna za jejich práci, nebo pro absolventy, které zaučíme.

Způsob kontaktu: Životopis zasílejte POUZE do emailu v CZ jazyce, budete vyzváni po předchozí e-mailové, či telefonické domluvě na osobní pohovor.

Pracovní poměr na dobu: Určitou s nástupem dle dohody, možný ihned.
Nabízená mzda (hrubá): 40.000 Kč - 60.000 Kč (dle výsledků prodeje).
Dovolená 25 dní.

Nabídka práce se týká jednosměnného provozu s flexibilní pracovní dobou 8h / den, a to na plný pracovní úvazek. Rozšiřujeme obchodní tým, náplní práce je zajištění prodeje a chodu maloobchodní prodejny v Dobrušce.

Další požadavky:
Středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz skupiny B, základní znalost práce s PC, bezúhonnost, časová flexibilita nutností.

Firemní benefity - notebook, automobil, mobil, přenosné internetové připojení - po dohodě lze využít i k soukromým účelům.

Kontaktní osoba:

Jiří Pithart
obchodní ředitel
mobil: +420 777 581 100
e-mail: pithart@nastrojecz.cz
skype: nastrojecz.pithart
fb: https://www.facebook.com/nastroje.cz
url: http://www.nastrojecz.cz