4CZech (https://www.4czech.eu/)

Hlavice 4CZech ONE

Hlavice 4CZech ONE jsou unikátní hlavice na trhu. Jedná se o zcela profesionální hlavici bez kompromisu. Hlavice nepoškodí povolovaný, nebo dotahovaný šroub či matici. Navíc dokáže povolit matici nebo šroub, který je až z 85% poškozený.

Hlavice 4CZech One byla navržena, aby se rozšířila oblast kontaktu a předešlo se poškození šestihranné matice.

Hlavice 4CZech One

Úhel zkosení menší než 1° zajišťuje tzv. „liniový“ kontakt mezi hlavicí a maticí, který chrání okraj matice před poškozením.

Obyčejná hlavice

Kontakt matice s hranou, okraj matice se dá lehce poškodit a ten tak zůstává opotřebovaný.Výsledek testu 1: Díky „liniovému“ kontaktu hlavic 4CZech ONE zůstává tvar zkušební matice u hlavice po testu stejný, avšak okraje zkušební matice u obyčejné hlavice jsou po testu poškozené.


Hlavice 4CZech One

Povrch a hrana zkušební matice zůstává stejný po testu s hlavicí 4CZech One.


Obyčejná hlavice

Okraje zkušební matice jsou poškozené po testu s obyčejnou hlavicí.Výsledek testu 2: Hlavice 4CZech One má perfektní kontakt s maticí, užitím síly se záběr může roznést rovnoměrně přes matici.

Hlavice 4CZech One

Všech šest hran matice má perfektní kontakt s hlavicí 4CZech One, užitím síly se záběr může roznést rovnoměrně přes hlavu matice, takže zkušební matice je po testu s hlavicí 4CZech One utržená stejnoměrně.

Obyčejná hlavice

Matice spojuje pouze několik určitých bodů obyčejné hlavice, užitím síly se záběr nemůže roznést rovnoměrně přes hlavu matice, takže zkušební matice není po testu s obyčejnou hlavicí utržená stejnoměrně.Test námahy: design vysokého výkonu hlavice 4CZech One využívá menší koncentraci namáhání, usnadňuje práci a šetří čas.

Hlavice 4CZech One

Zelená barva znázorňuje liniový kontakt hlavice 4CZech One, snižuje koncentraci namáhání jak hlavice, tak zkušební matice.

Obyčejná hlavice

Zelená barva znázorňuje větší koncentraci namáhání jak u obyčejné hlavice, tak u zkušební matice.
Přínos: Hlavice 4CZech One má vynikající využití u poškozených matic, až do 85% opotřebeníPatent: Hlavice 4CZech One byla opatřena americkým a německým patentem.

Hlavice 4CZech One zakoupíte na našem e-shopu.

zpět